Odbiorcy Usługi

  • Osoby dokonujące rezerwacji biletów telefonicznie (np. samolotowych, kolejowych, do kina, na koncert)
  • Osoby finalizujące zakup polisy ubezpieczeniowej przez telefon
  • Klienci sklepów internetowych i serwisów aukcyjnych
  • Klienci restaruracji dostarczających posiłki na dowóz
  • Osoby korzystające z telefonicznych porad medycznych i prawnych

Jak to działa?

Usługa ChargeForward to płatność głosowa realizowana w wyniku przekierowania rozmowy telefonicznej użytkownika od konsultanta do Asystenta Płatności. Do systemu przekazane zostają dane transakcji (przedmiot i cena zakupu), dzięki czemu czas trwania procesu płatności jest znacznie krótszy niż w tradycyjnych rozwiązaniach. Usługa ChargeForward może działać niezależnie lub zostać powiązana z usługą Profil VoicePay użytkownika.

  1. Przekierowanie połączenia do systemu ChargeForward zostaje przekierowane połączenie od Konsultanta, a wraz z nim dane transakcji
  2. Potwierdzenie wyboru formy płatności użytkownik potwierdza chęć dokonania płatności za pomocą systemu płatności głosowych
  3. Pobranie danych karty płatniczej Asystent Płatności ChargeForward w trakcie naturalnie brzmiącej rozmowy pobiera od użytkownika dane jego karty płatniczej przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa
  4. Weryfikacja płatnosci system ChargeForward weryfikuje kartę użytkownika oraz oczekuje na akceptację płatności
  5. Zakończenie transakcji użytkownik zostaje ponownie przekierowany do konsultanta i następuje zakończenie transakcji

Dzięki przekierowaniu procesu płatności do systemu automatycznych głosowych płatności, użytkownicy mają poczucie większego bezpieczeństwa, związanego z zachowaniem poufności przekazywanych przez nich danych.

Jak zacząć?

Jeśli jesteś zainteresowany usprawnieniem procesu pobierania płatności od swoich klientów oraz chcesz obniżyć koszty realizacji tego procesu, wypełnij poniższy formularz i napisz nam o swoich oczekiwaniach, a my jak najszybciej skontaktujemy się z Tobą.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Skorzystaj z rozwiązania VoicePay odpowiedniego dla potrzeb Twoich lub Twojego Biznesu

VoiSprzedaż i rezerwacja telefonicznacePay

Usługa ChargeForward™

Dowiedz się więcej

Usługa ChargeForward jest alternatywą dla przekierowań do konsultantów obsługujących płatności telefoniczne. W trakcie rezerwacji lub zakupów telefonicznych użytkownik zostaje przekierowany do Wirtualnego Asystenta Płatności ChargeForward, gdzie w oparciu o technologię rozpoznawania mowy (lub wybierania tonowego) pobierane są dane niezbędne do przeprowadzenia płatności, takie jak numer karty, termin jej ważności oraz kod bezpieczeństwa. Usługa ChargeForward może być zintegrowana z usługą Profil VoicePay, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie wcześniej zdefiniowanych przez użytkownika kart płatniczych.

Sprzedaż i rezerwacja internetowa (e-commerce)

Usługa ChargeCall™

Dowiedz się więcej

Usługa ChargeCall umożliwia zrealizowanie opłaty za zakupy internetowe za pomocą połączenia telefonicznego. Po wybraniu tej metody płatności, na podany przez użytkownika numer telefonu oddzwania Wirtualny Asystent Płatności ChargeCall, który przedstawia użytkownikowi dane o transakcji (przedmiot i cena zakupu, platforma zakupowa, dane użytkownika), a następnie realizuje płatność przez pobranie danych karty płatniczej lub przez wybranie wcześniej zdefiniowanej karty.

Indywidualny profil płatniczy

Profil VoicePay™

Dowiedz się więcej

Usługa Profil VoicePay skierowana jest do użytkowników indywidualnych i pozwala na bezpieczne i wygodne dokonywanie płatności w trakcie rozmowy telefonicznej z robotem. Dzięki możliwości dodania i zapamiętania do Profilu VoicePay kart płatniczych, dokonanie transakcji nie wymaga podawania danych karty przez co proces płatności przebiega dużo szybciej niż tradycyjne płatności telefoniczne.