Usługi dla Firm

Usługa ChargeForward™

Usługa ChargeForward jest alternatywą dla przekierowań do konsultantów obsługujących płatności telefoniczne. W trakcie rezerwacji lub zakupów telefonicznych użytkownik zostaje przekierowany do Wirtualnego Asystenta Płatności ChargeForward, gdzie w oparciu o technologię rozpoznawania mowy (lub wybierania tonowego) pobierane są dane niezbędne do przeprowadzenia płatności, takie jak numer karty, termin jej ważności oraz kod bezpieczeństwa. Usługa ChargeForward może być zintegrowana z usługą Profil VoicePay, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie wcześniej zdefiniowanych przez użytkownika kart płatniczych.

Usługa ChargeCall™

Usługa ChargeCall umożliwia zrealizowanie opłaty za zakupy internetowe za pomocą połączenia telefonicznego. Po wybraniu tej metody płatności, na podany przez użytkownika numer telefonu oddzwania Wirtualny Asystent Płatności ChargeCall, który przedstawia użytkownikowi dane o transakcji (przedmiot i cena zakupu, platforma zakupowa, dane użytkownika), a następnie realizuje płatność przez pobranie danych karty płatniczej lub przez wybranie wcześniej zdefiniowanej karty.

Usługi dla Klientów Indywidualnych

Usługa Profil VoicePay™ skierowana jest do użytkowników indywidualnych i pozwala na bezpieczne i wygodne dokonywanie płatności w trakcie rozmowy telefonicznej z robotem. Dzięki możliwości dodania i zapamiętania do Profilu VoicePay kart płatniczych, dokonanie transakcji nie wymaga podawania danych karty przez co proces płatności przebiega dużo szybciej niż tradycyjne płatności telefoniczne.

Robot

Technologia rozwiązań płatniczych VoicePay

Usługi VoicePay działają w oparciu o najnowocześniejsze technologie rozpoznawania i syntezy mowy, dostarczane przez światowych liderów rynku, takich jak Nuance, IVOna, Voicetel Communications. Zintegrowane na platformie ESENSE tworzą rozwiązanie najwyższej jakości, gwarantujące stabilność działania, zadowolenie użytkowników oraz obniżenie kosztów obsługi płatności. Do dyspozycji swoich klientów, Voicepay oddaje aż 100 kanałów obsługi głosowej, co daje pewność, że każda transakcja płatnicza zostanie zrealizowana natychmiast. Usługa VoicePay to realizacja płatności za pośrednictwem połączeń telefonicznych przychodzących oraz wychodzących oraz integracja z platformami SMS oraz e-mail. Aby zapewnić bezpieczeństwo płatności oraz chronić dane o kartach płatniczych użytkowników,VoicePay przeprowadził analizę zgodności zabezpieczeń ze standardami PCI DSS.